MotorNews - Автомобильный журнал
Все Марки
Toyota
Citroen
Mercedes
BMW
Porsche
Lexus
Peugeot
Ford
Mazda
Volvo
Volkswagen
Renault
Mitsubishi
Hyundai
Honda
Audi
Land Rover
Jaguar
Acura
Skoda
Nissan
Fiat
Mini
Range Rover
Lamborghini

«Порше Центр Львів» розпочав свою роботу

Бывало и получше!Не фонтан!Среднячек!Достойно!Отлично! (1 голос, оценка: 5,00 из 5)
Loading...Loading...

Порше Центр Львів

20 вересня 2016 року відбулося урочисте відкриття другого за розміром офіційного дилерського центру Porsche в Україні — «Порше Центр Львів».

Новий дилерський центр надає повний комплекс послуг із продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування. «Порше Центр Львів» входить до компанії «Лемберг Авто» та розміщується на вул. Джоржа Вашингтона, 8 у Львові.

Порше Центр Львів

Будівництво розпочалося у травні 2014 року, а у серпні 2016-го відбулося технічне відкриття нового дилерського центру, який прийняв своїх перших гостей та клієнтів. Площа виставкової зали «Порше Центр Львів» становить 416 кв.м., сервісної зони – 454 кв.м. У шоурумі представлено 6 автомобілів – актуальний модельний ряд Porsche Exclusive. Високий рівень обслуговування клієнтів під час придбання та обслуговування автомобілів забезпечують 20 співробітників дилерського центру.

Порше Центр Львів

Реалізована архітектурна концепція «Порше Центр Львів», яка повністю відповідає новим стандартам Porsche, надає клієнтам переваги та нові можливості при виборі автомобіля Porsche. Ознайомитися із ексклюзивними кольорами, відчути на дотик матеріали оздоблення, побачити графічну модель майбутнього автомобіля можливо у спеціальній кімнаті для конфігурації автомобіля, яка розташована на першому поверсі виставкової зали. Реалізуючи індивідуальний підхід до клієнта, персонал автоцентру надасть повну консультацію при виборі автомобіля мрії, допоможе підготувати комплектацію за індивідуальними уподобаннями та на найбільш вигідних умовах, перевершуючи очікування найвибагливіших клієнтів. До замовлення доступні всі моделі Porsche, передбачені для європейського ринку. А широкий вибір автомобілів у наявності у дилерському центрі задовольність потреби тих покупців, які бажають керувати автомобілем вже зараз.

Порше Центр Львів

Орієнтуючись на майбутнє, у «Порше Центр Львів» реалізовано та підготовлено інфраструктуру для продажу і сервісу електромобілів. Для власників гібридних автомобілів діє сервіс заряджання батареї від зовнішньої електромережі.

Для комфортного перебування клієнтів у «Порше Центр Львів» передбачені клієнтські зони відпочинку у динамічній зоні першого поверху та відокремлена клієнтська зона на другому поверсі з можливістю панорамного огляду виставкової зали автоцентру. Найменші відвідувачі дилерського центру можуть провести час у дитячому куточку під дбайливим наглядом персоналу дилерського центру, поки батьки зайняті конфігурацією автомобіля чи тест-драйвом.

Порше Центр Львів

Ефективно випробовувати наявний демо-парк автомобілів під час тест-драйвів обумовлює зручна транспортна доступність автоцентру для клієнтів та розташування на виїзді з міста.

Для цінителів дизайну Porsche в автоцентрі представлена колекція аксесуарів Porsche Driver’s Selection: повсякденний та спортивний одяг, галантерея, колекція валіз, інвентар для активного відпочинку, колекційні моделі автомобілів і багато іншого, що підкреслить приналежність до обраного кола шанувальників Porsche.

Порше Центр Львів

Для реалізації сервісної підтримки клієнтів діє сучасний сервісний центр з обслуговування автомобілів Porsche. Нове сервісне обладнання, 5 підйомників станції технічного обслуговування, серед яких діагностичний пост та пост регулювання розвалу-сходження, власний склад запасних частин, персонал, який на регулярній основі проходить технічне навчання за програмами Porsche AG, у поєднанні з індивідуальним підходом і уважним ставленням до вимог клієнта дозволяють виконувати гарантійний ремонт, технічне обслуговування та будь-які інші види робіт відповідно до високих критеріїв якості Porsche. Щодня дилерський центр готовий надати сервіс щонайменше 7 автомобілям Porsche будь-якої моделі та року випуску.

Порше Центр Львів

Цінуючи час та комфорт своїх клієнтів, дилер готовий запропонувати 100% запчастин, які можуть знадобитися під час обслуговування чи ремонту автомобіля, безпосередньо з власного складу в будь-який момент.

Інвестиції в будівництво дилерського центру склали біля 2,5 мільйонів євро. Проте «Порше Центр Львів» розцінює це як інвестиції в безпеку клієнтів та високу якість виконаних робіт.

Окрім сервісних послуг, персонал дилерського центру з радістю надасть консультації щодо наявного асортименту додаткового обладнання на автомобіль Porsche Tequipment, а також запропонує послуги з його встановлення.

«Порше Центр Львів» пропонує своїм клієнтам послуги з кредитування та лізингу, які дозволять здійснити придбання автомобіля в бажаний період із залученням додаткового фінансування. Крім того, співробітники дилерського центру допоможуть зі страхуванням автомобіля, встановленням на облік, усуваючи зайві клопоти та зберігаючи час власників автомобілів.

Порше Центр Львів

«Порше Центр Львів» прагне завжди надавати кращий сервіс через легендарні автомобілі кожного дня та кожному клієнту, відкриваючи приголомшливий світ нових можливостей від Porsche. Дилер радо працює над зміцненням взаємин, знаходячи в особі своїх клієнтів не тільки партнерів, але і просто хороших друзів компанії.

Porsche

Все о Porsche на Автоцентре

Также по теме:

 
Комментарии

Еще нет комментариев.